Hatz Sistemleri

Jeneratör Setleri

“Her şey mümkün” sloganına dayanarak, size uygulamanız için en iyi çözümü sunuyoruz. Konvansiyonel jeneratör gruplarımız, 230 veya 400 V, 2 ila 35 kVA performans güç aralığını kapsar. Seçebileceğiniz çeşitli güçlü motorlar mevcuttur.


Pompa Setleri

Küçük, taşıması kolay pompalardan büyük, yüksek kapasiteye, atık su ve ısı transfer pompalarına kadar, Hatz çeşitli uygulamalar için çok çeşitli motorlu pompalar sunar. Güç kaynağı olmadığında hızlı, güvenilir ve verimli çalışmak isteyen herkes için idealdir.
Hatz su pompaları endüstriyel dizel motorlarla donatılmıştır ve uzun ömürlü olarak güvenilir çalışırlar. Santrifüj pompa prensibi ile çalışırlar ve modele bağlı olarak standart konstrüksiyonlarla saatte 45 ila 830 metreküp sıvı pompalarlar. Bahçecilikte veya tarımda sulama için tatlı su, şantiyelerde atık su veya çamur, taşkın drenajı veya sanayideki kimyasal ve temizlik maddelerinin – Hatz, kullanımınız için en uygun pompayı sağlar.
Hızlıca temin edilebilen standart ürünlere ek olarak Hatz Systems, yollarda kullanılması onaylanan römorklardaki inşaat pompaları veya kritik ortamlar için bronz pompalar gibi bireysel çözümler de geliştirir ve üretir.